top of page

GOLIJADA NA KOŠUTAMA

Jučer je preko 100 gledatelja na Gradskom stadionu Košute moglo uživat u dvoboju između HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje i HNK Višići Utakmica puna preokreta završila je neriješenim rezultatom 4:4 Armin Abazović doveo je slogu u vodstvo u 24. minuti, da bi gosti u 39. preko Maria Čerkeza izjednačili, moramo napomenuti iz nepostojećeg jedanaesterca, što je bio rezultat prvog poluvremena. Drugo poluvrijeme gosti nakon odlične solo akcije Ante Pažina dolaze do potpunog preokreta (50.min) Raspoloženi Armin Abazović ponovo vraća Slogu u život lijepim pogotkom u 60.minuti, ali gosti nakon 6 minuta ponovo preko Pažina vraćaju prednost. Uz odličnu podršku s tribina igrači Sloge naplaćuju pritisak na obranu Višića golom Vladimira Grubeše (73.) i Vahida Idrizovića (78.). Kad su svi pomislili da 3 boda ostaju na Košutama, na scenu u 89. minuti ponovo stupa glavni sudac ovog susreta i dosuđuje nepostojeći prekršaj na rubu šesnaesterca, što je iskoristio danas odlični Ante Pažin te prelijepim pogotkom iz slobodnog udarca postavlja konačan rezultat.

HNK SLOGA 4:4 HNK VIŠIĆI

Čestitamo gostima na fer i korektnoj igri, a našim igračima na borbenosti do zadnje minute

Uz nekoliko odličnih aktera utakmice iz obje momčadi, prvo ime susreta ipak je bio "gospodin" koji je na ovoj utakmici trebao dijeliti pravdu. Nećemo ulaziti u detalje dijeljenja "pravde", samo apeliramo na sudačku organizaciju i nogometni savez da prilikom selekcije sudaca, ukoliko je to moguće podignu kriterije. Prije svega da ne bude važna kvantiteta nego kvaliteta kandidata! #NAŠŽIVOTNAŠPONOS