top of page

HNK Sloga - FK Bjelopoljac 7:2

Jučerašnjom, trećom prvenstvenom pobjedom u nizu zasjeli smo na vrh ljestvice Naši dečki su nakon prva tri kola stopostotni, kao i FK Klis te HNK Čapljina ali zahvaljujući gol razlici nalazimo se na prvom mjestu.

Stotinjak gledatelja na Košutama i preko 500 na našem YouTube kanalu imalo je priliku vidjeti čak devet golova na jučerašnjoj utakmici.

Prvo poluvrijeme bilo je neizvijesno, nakon vodstva Sloge od 2:0 gosti se vraćaju u utakmicu sa dva brza pogotka, no naši dečki ipak uspijevaju otići na odmor sa golom prednosti (3:2)

Drugo poluvrijeme potpuna dominacija HNK Sloge, sa još 4 gola u mreži gostiju dolazimo do uvjerljive pobjede i prvog mjesta na ljestvici

HNK SLOGA 7:2 FK BJELOPOLJAC Strijelci za našu momčad bili su: -Armin Abazović -Davor Ramčić -Ivica Žuljević -Vladimir Grubeša -Franjo Posavac

U idućem kolu gostujemo u Čitluku gdje nas očekuje još jedan zanimljiv susret protiv HNK Brotnja. Utakmicu možete pogledati na linku ispod: