top of page

HNK SLOGA - HNK RAMA 3:2

Danas smo na Košutama gledali jednu iznimno zanimljivu utakmicu, kakva i priliči susjedskom djerbiju.

Gosti iz Rame su bolje otvorili utakmicu te su nakon 20ak minuta igre imali prednost od dva gola. Nakon ovakvog početka malo tko je vjerovao u pobjedu Sloge na Košutama. Gosti iz Prozora su jednostavno okrunili bolju igru sa 2 pogotka. Međutim Franjo Posavac u 48. vraća Slogu u igru golom nakon odlične akcije naših igrača. Rezultat na poluvremenu 1:2 za goste.

U drugo poluvrijeme ulazimo napadački što nam se vraća u 65.minuti kada Armin Abazović vraća stvari na početak i iskupljuje se ispunjenim tribinama stadiona Košute Pred sami kraj utakmice dolazimo do 3.gola i sva tri boda preko Armina Agića, ljubimac navijača je u 85. sjajno pogodio glavom i donio nam 3.pobjedu za redom i pobjedu u derbiju.

Zahvaljujemo svim navijačima koji su do kraja bodrili naše dečke, i "pogurali" ih do pobjede. #našživotnašponos

Ovom pobjedom zadrzali smo prvo mjesto na ljestvici, te i dalje sanjamo postati prvaci, što uz naše navijače više i nije tako nemoguće, HVALA VAM

Čestitamo trenerima Zeki i Joziću kao i svim igračima, koji su se borili do samoga kraja. U nastavku pogledajte galeriju fotografija: