top of page

HNK Sloga pobjednik Kupa ŽNS ŽHB

Ovu objavu počet ćemo s onima koji nakon jučerašnje pobjede zaslužuju da ih spomenemo prve i zahvalimo se na jučerašnjoj atmosferi i fešti koju su napravili, oni zbog kojih ćemo ustrajat u radu i stvaranju kvalitetnijih uvjeta rada od naših najmlađih selekcija do seniora, a to su NAŠI NAVIJAČI. Hvala vam na svemu!!!

Da fešta bude potpuna pobrinuli su se naši dečki, koji su odličnom igrom nagradili sve nas te u potpunosti nadigrali ekipu Kamešnice.

Nakon što je naš Luka Blažević sa odlične dvije intervencije spriječio da protivnik dođe u vodstvo, na terenu je postojala samo jedna ekipa a to je HNK Sloga. U vodstvo dolazimo preko Lea Jankovića u 21.minuti,a već nakon dvije minute Vladimir Grubeša pogađa za 2:0, čime se otišlo na odmor. Zatim na scenu stupa naš Armin Abazović te sa dva lijepa pogotka u 50. i 60. minuti donosi prednost od 4:0, točku na i stavlja Armin Agić u 63. za konačnih 5:0 Čestitamo našim dečkima na ovoj pobjedi a protivniku na fer i korektnoj igri, te im želimo uspješnu iduću sezonu

Ovom pobjedom postali smo osvajači kupa ŽNS ŽHB, te ćemo iduće sezone igrati u kupu Federacije Bosne i Hercegovine.

Dečki nakon uspješne sezone idu na zasluženi odmor a UO već od danas radi na pripremi za iduću sezonu, u kojoj ćemo još više uživati uz naše navijače. Cijelu utakmicu i galeriju fotografija možete pogledati ispod: [CIJELA UTAKMICA]