top of page

[KUP FBiH] SLOGA SAVLADALA TRAVNIK

Da na Košutama nitko ne može otpisati HNK Slogu danas su se uvjerili nogometaši NK Travnika, a podsjetit ćemo vas da su prije njih to osjetili NK Jedinstvo te FK Zeljeznicar B.Luka, također članovi 1.lige, što nam daje za pravo reći da smo prvoligašima "crna mačka".

Od prve minute Igor Zeko i Zrinko Jozić znali su kako postaviti igru protiv fizički superiornijeg protivnika, uz to su naši igrači ostavili srce na terenu i u startu čvrstom igrom zagospodarili terenom. Na odmor se otišlo bez pogodaka uz par odličnih prilika za Slogu.

Drugo poluvrijeme napadamo još više te preko Armina Abazovića u 70.minuti dolazimo u vodstvo. Pred sami kraj utakmice kad su gosti krenuli na sve ili ništa, Amar Muninović, Elvedin Bilkan i Franjo Posavac rade savršen kontra napad koji Coke završava pogotkom za 2:0 na oduševljenje mnogobrojnih gledatelja.

HNK SLOGA - NK TRAVNIK 2:0 U Nastavku pogledajte galeriju fotografija sa utakmice...