top of page

Nastavljen pozitivan niz

HNK Sloga je jučer (Nedjelja, 11.4.2021.) na Gradskom stadionu "KOŠUTE" ugostila ekipu Stoca. Rezultat utakmice 4:0 najbolje oslikava kakvo je bilo stanje na terenu. Naša momčad se od samog početka nametnula kao favorit i ni u jednom trenutku protivnicima nisu dozvolili da ozbiljnije zaprijete golmanu Blaževiću. Dečki su sve ono što je dogovoreno u svlačionici pretočili u odličnu igru na terenu i nagrađeni su visokom pobjedom.

Iako dominantni od prve minute susreta, na gol Sloge smo čekali do 32' minute kada je obranu gostiju probio Leo Janković šutom sa 20ak metara. Do kraja prvog poluvremena nizale su se prilike naše momčadi, a u 42' minuti na 2:0 povisio Armin Abazović. U drugo poluvrijeme Sloga ulazi sa istim pristupom, od samog početka gol je "visio" u zraku. Nakon solo akcije Grubeše i odličnog proigravanja petom, gol u 63' minuti postiže Tahir Omeragić. U 73' minuti veteran Gozden, odličnim skokom i udarcem glavom, postavlja konačni rezultat utakmice. HNK Sloga je ovom pobjedom nastavila niz od devet utakmica bez poraza u prvenstvu (7 pobjeda i 2 nerješene utakmice). U sljedećem kolu idemo u goste u Livno, kod ekipe NK Troglav 1918. Bit će ovo prava poslastica, budući da je i ekipa Troglava u pozitivnom nizu, u posljednjih pet utakmica imaju četiri pobjede i jedan nerješen susret, te zauzimaju 4. mjesto na prvenstvenoj ljestvici sa jednim bodom manje i utakmicom više od Sloge koja je na drugom mjestu. Cijelu utakmicu i zapisnik sa utakmice HNK Sloga - HNK Stolac možete pogledati u nastavku: